Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Kargo bedeli sizlere ait olmak üzere tüm dünyaya gönderim sağlayabiliyoruz. Almanya ve Fransa için ortalama teslim süremiz 7 gündür. Pazartesi verdiğiniz siparişiniz en geç bir sonraki pazartesi kapınızda olur.
Sipariş vermiş olduğunuz kitaplar tedarik süresinin bitiminden sonra ki 1. yada 2. iş gününde elinizde olur.

Yani bir ürünün tedarik süresi 2 gün ise eğer siz sipariş verdikten sonra en geç 4. iş günü elinizde olur. Normalde bu işlem çok daha kısa sürmektedir fakat sizlere mahcup olmamak adına tedarik süresinin akabinde 1 veya 2 iş günü olarak söz veriyoruz.

Not: köyler ve kargoların mobil bölge dedikleri merkeze uzak yerleşim birimlerinde süre uzayabilmektedir.
siparişiniz yola çıkmadan evvel dilediğiniz kadar ekleme yapabilirsiniz. bunun için [email protected] adresine mail atmanız yahut 05053208200 numaralı telefondan whatsapp yahut arayarak iletişime geçmeniz kafi.
Evet. Gönderim ücretleri size ait olmak üzere değişim sağlıyoruz.
Siparişiniz size ulaştıktan sonra iade etmek isterseniz [email protected] mail adresine talebinizi bildiren bir mail atabilirsiniz.

Sitemizin kusuru olmadığı durumlarda iade kargo bedelini siz karşılarsınız. Sitemizin kusuru var ise kargo ücreti bize aittir. İadeniz elimize ulaştıktan sonra en geç 7 iş günü içerisinde iade ücretiniz kredi kartıyla ödediyseniz kartınıza, kapıda tahsilat veya banka havalesiyle ödediyseniz hesabınıza yatırılır.  Kredi kartıyla yapılan ödemelerde iade ücreti banka havalesiyle yapılamaz.
Evet. [email protected] adresine mail atarak yahut 5053208200 numaralı telefon üzerinden iletişime geçerek kitap siparişinizi verebilirsiniz.
Yanlız prensiplerimiz gereği ehli sünnete muhalif kitap satışında bulunmuyoruz. Bu noktada talep etmiş dahi olsanız gönderim sağlamama hakkımız saklıdır.
Ödemelerinizi kapıda nakit / kapıda kredi kartıyla yahut sitemiz üzerinden kredi kartıyla veya banka havalesiyle yapabilirsiniz.
Yükleniyor...