Hakkımızda

ihvankitap.com ;  İhvanın kitapla buluştuğu nokta olma sloganıyla yola çıkmış, ehli sünnet hocaefendilerin eserlerini, medrese ve kurs kitaplarını en kısa sürede, mümkün olan en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmak misyonuyla kurulmuştur.

Sitemizde sadece belli başlı yayınevleri ve eserler olup ehli sünnet dışı hiçbir eserin bulunmamasına gayret gösteriyoruz. Çünkü biz ihvankitap.com ailesi olarak biliyoruz ki sebep olduklarımızdan da mesulüz ve sahip olduğumuz bu mesuliyet duygusunun gereği olarak siz talep etmiş dahi olsanız her kitabı sizlere göndermiyoruz.

İhvan markası altında yayınladığımız eserlerle birlikte sitemizde bulacağınız tüm kitaplar sizi doğru bilginin nuruyla aydınlatacaktır inşaAllah.

Değerli okurlarımızla beraber yürüdüğümüz bu yolda kardeşlik bağlarımızın güçlenmesi ve "Kıyamet gününde âlimlerin mürekkebi ile şehitlerin kanı tartılır, âlimlerin mürekkebi şehitlerin kanından ağır gelir." (Suyûti, el Câmiu’s Sağir, nr 10026; İbn Abdilberr, Câmiu Beyâni’l- İlm, nr. 139) buyrulan alimlerin eserlerinden birlikte istifade edebilmek, birbirimize değer katabilmek dileğiyle siz sevgili kardeşlerimizden dua bekler, acizane dua ederiz.

ihvankitap.com ailesi
Yükleniyor...